Witamy na stronie naszego przedszkola!
Bezpieczny przedszkolak - spotkanie z policjantami

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, jak i realizowanej tematyki tygodniowej - " Bezpieczny przedszkolak " , w dn. 15.09.23r, w ogrodzie przedszkolnym odbyło się spotkanie z policjantami.

Obecne były wszystkie grupy przedszkolne. Policjanci zapoznali i przybliżyli dzieciom zasady ruchu drogowego i bezpiecznego ruchu pieszych.

Na zakończenie przedszkolaki miały możliwość z bliska obejrzeć radiowóz policyjny.

Dziękujemy bielskim policjantom za pouczające spotkanie, a zdobytą wiedzę utrwalimy na zajęciach i spacerach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Turniej taneczny

W dniach 17-18 czerwca 2023 r, w Białymstoku odbył się Wielki Taneczny Puchar Paaro. Dzieci z grupy" Króliczki" uczestniczące w zajęciach taneczno - rozwojowych " Wingee " zdobyły puchar w kategorii " Widowiskowy układ i spektakularne figury taneczne ".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zdjęcia w galerii

II Miejski Konkurs Recytatorski Dla Przedszkolaków " Srebrny Dzwoneczek "

16 czerwca odbył się II Miejski Konkurs Recytatorski " Srebrny Dzwoneczek ", w którym wzięły udział : Natalka P. z "Muchomorków", Ela P. z " Krasnali ", Gabryś i Jana z " Wiewióreczek ", Karolina A. z " Króliczków ", i Tymek S. z " Biedronek ".

Tymek S. i Ela P. zajęli III miejsce, a Gabryś i Karolina A. zdobyli wyróżnienie !

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia w galerii

VI Bielska Przedszkolada

14 czerwca reprezentacja naszego przedszkola - 3,4,5 i 6 latki wzięły udział w " VI Bielskiej Przedszkoladzie ", sportowej rywalizacji drużyn przedszkolnych pod hasłem " Przedszkolada Mega Dziecięca Zabawa ".

Startowało 300 zawodników z 10 przedszkoli, w każdej grupie wiekowej, rozegrano 5 konkurencji. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, mogli skorzystać z placu zabaw oraz dmuchańców.

Zajęliśmy III miejsce !

Wszystkim małym sportowcom gratulujemy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola, z okazji Dnia Dziecka udały się na wycieczkę autokarową do Białowieży. Po przybyciu na miejsce, każda grupa otrzymała przewodnika, z którym zwiedzała ziwierzyniec. Dzieci miały okazję obserwować zwierzęta żyjące w puszczy : wilki, łosie, dziki, żubry, żubronia, rysia, łanie, sarny. Poznały wiele ciekawostek z życia zwierząt. Następnie udaliśmy się do Centrum multimedialnego, gdzie dzieci poszerzyły wiedzę o faunie i florze białowieskiej z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Brały udział w pokazie filmu przyrodniczego oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Na zakończenie bawiły się na ekologicznym placu zabaw. Pełne ważeń, z nową wiedzą, dzieci wróciły bardzo zadowolone.

Zdjęcia w galerii.

Dzień Badacza

Dnia 22 maja 2023 r , w naszym przedszkolu odbył się " Dzień Badacza ". Dzieci z koła naukowo - badawczego " Odkrywcy " zaprezentowały, dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych najciekawsze eksperymenty. Przedszkolaki  poznały właściwości wody, dowiedziały się co pływa, a co tonie. Obejrzały doświadczenia z balonami ( " start rakiety ", " balonowy młyn ") , a także zobaczyły jak powstaje " słoniowa pasta " , " lampa - lawa " . Miały także możliwość zobaczenia " wybuchu wulkanu " . Wszyscy byli bardzo zainteresowani doświadczeniami i żywiołowo reagowali na eksperymenty.

Akcja AMOS

Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w akcji AMOS " Najlepszy klej" - zbierając zużyte tubki po kleju.

Postanowiliśmy również przygotować comiesięczny reportaż z praktycznego wykorzystania kleju AMOS w naszej placówce i stać się małymi reporterami akcji AMOS. Jak przebiegała akcja można zobaczyć w naszej galerii zdjęć.