11 miesięcy temu

W dniu 1 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola, z okazji Dnia Dziecka udały się na wycieczkę autokarową do Białowieży. Po przybyciu na miejsce, każda grupa otrzymała przewodnika, z którym zwiedzała ziwierzyniec. Dzieci miały okazję obserwować zwierzęta żyjące w puszczy : wilki, łosie, dziki, żubry, żubronia, rysia, łanie, sarny. Poznały wiele ciekawostek z życia zwierząt. Następnie udaliśmy się do Centrum multimedialnego, gdzie dzieci poszerzyły wiedzę o faunie i florze białowieskiej z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Brały udział w pokazie filmu przyrodniczego oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Na zakończenie bawiły się na ekologicznym placu zabaw. Pełne ważeń, z nową wiedzą, dzieci wróciły bardzo zadowolone.

Zdjęcia w galerii.