Witamy w dziale wydarzenia
"Bezpieczny przedszkolak"

"Bezpieczny przedszkolak"- pod takim hasłem dzieci z grupy "Wiewióreczki" 29 marca wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii "Postaw na rodzinę". Celem imprezy było kształtowanie umiejętności zachowania się w sytuacji trudnej dla przedszkolaka ze szczególnym zwróceniem uwagi na słowo "obcy". Podczas zdobywania i poszerzania wiedzy na temat niebezpiecznych sytuacji,  dzieci wzięły udział w inscenizacji "Kozi domek' na podstawie utworu M. Kownackiej oraz  wspólnie opracowały "system ostrzegawczy", który można obejrzeć w holu przedszkola. Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w Galerii.

Bal karnawałowy.

Tegoroczny bal karnawałowy odbył sie w przedszkolu 20 stycznia w formie zabawy pod tytułem "W sopelkowym królewstwie". Na balu pojawiło się wiele ciekawych postaci, nie zabrakło oczywiście księżniczek, czarownic, tancerek, policjantów, strażaków czy spidermenów, itp. Stałym punktem programu było też spotkanie z Mikolajem i grupowe zdjęcie. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.